-
-
-
2009

Kağıthane’de Cumhuriyet’in 86. Yıl Coşkusu

29 Ekim 2009

Kağıthane’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu 28 Ekim Çarşamba günü Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı. Her yıl 28 Ekimde tekrarlanan ve geleneksel hale gelen Cumhuriyet yürüyüşü ise hava muhalefeti nedeni ile iptal edildi.

Devamını Gör

Belediyemizden Yeni Bir Sosyal Sorumluluk Projesi

27 Ekim 2009

Zihinsel, bedensel ve otistiklerin algılama ve fiziksel fonksiyonlarını geliştirmede yardımcı olmak amacı ile kullanılan Hipoterapi, Belediyemizin başlattığı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Hasbahçe’de kurulan Alistan Binicilik Kulübünde özel at eğitmenleri eşliğinde ilçemizdeki otistik öğrencilere hizmet vermeye başladı.

Devamını Gör

Kağıthane Sadabat Sahnesinde Gala

21 Ekim 2009

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Kağıthane Sadabat Sahnesinde yönetmenliğini ünlü tiyatro sanatçısı Sayın Haldun DORMEN’in yaptığı ''Onlar Ermiş Muradına'' adlı oyunun galası gerçekleştirildi. Galaya başta Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ...

Devamını Gör

Belediyemizden Yetim Çocuklara Yardım Eli

17 Ekim 2009

17 Ekim Cumartesi saat 19.30’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak olan 4. Uluslar arası Yetim Buluşması için İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından Türkiye’ye getirilen 11 ülkeden 47 yetim çocuk Belediyemiz tarafından hayırseverlerin desteği ile baştan aşağı giyindirdi.

Devamını Gör

Kağıthane'de Ahilik Şed Kuşanma Töreni

14 Ekim 2009

Esnaf kuruluşlarının katılımıyla her yıl Ekim ayında yapılan Ahilik Haftası kutlamalarının bu yıl ikincisi Belediyemiz Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Atatürk büstüne çelenklerin konulması, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Ahilik haftası kutlamaları mehter eşliğinde geçtiğimiz yıl Ahi Baba...

Devamını Gör

''Ahi Baba'' Suat YALKIN İsmi İlçemiz Merkez Mahallesindeki Belediyemiz Tarafından Yaptırılan Parkta Yaşayacak

13 Ekim 2009

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Ahilik Şed Kuşanma Programında Ahilik elbisesi giydirilerek ''Ahi Baba'' ünvanı verilen ve hayatını kaybeden Suat YALKIN'ın adı Belediyemiz tarafından ilçemiz merkez...

Devamını Gör

Erzincan Refahiye Diştaş Köyü Derneğinden Başkanımıza Plaket

12 Ekim 2009

Erzincan Refahiye Diştaş Köyü Okutma ve Yardımlaşma Derneğinin her yıl geleneksel olarak tertip ettiği ve bu yıl 42.’sini düzenlediği dayanışma gecesinde, Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ’a katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

Devamını Gör

İlçemizdeki Kapalı Spor Salonları Kursiyerleri İle Toplantı

11 Ekim 2009

İstanbul genelinde 120 adet yapılan ve 6 adedi ilçemizde bulunan kapalı spor salonlarının Milli Eğitim Müdürlüğüne devri hakkında İlçemiz Merkez Mahallesi Ferit Aaysan Kapalı Spor Salonunda istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Devamını Gör

Kent Gönüllüleri Ziyaretleri Devam Ediyor

10 Ekim 2009

Hizmet verimliliğini artırmak ve daha yaşanılabilir bir Kağıthane için hızlı ve etkili çözümler bulabilmek amacı ile bölgemizdeki her mahalleden oluşturulan kadın kent gönüllülerini Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Devamını Gör

Kağıthane Belediyesi Nikah Salonu Tamamen Yenilendi

09 Ekim 2009

Kağıthane Kültür Merkezi’nde yer alan ve yaklaşık 7 yıldır kesintisiz hizmet veren nikah salonu, Kağıthane Belediyesi tarafından yapılan bir çalışma ile baştan aşağı yenilendi. Geleneksel mimari formuyla Merkez Mahallesi’nde bulunan binada, uzun yıllardır İstanbulluların hizmetinde olan  Kağıthane Nikah Salonu, Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen bir çalışma sonucu tam anlamıyla elden geçirildi.

Devamını Gör

İstanbul’a 48 Yeni Okul

08 Ekim 2009

İstanbul’un çeşitli bölgelerine yaptırılan 48 okul, Sütlüce Kongre ve Kültür Merkezinde Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN, Milli Eğitim Bakanı Sayın Nimet ÇUBUKÇU ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mimar Sayın Kadir TOPBAŞ’ın katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

Devamını Gör

İstanbul’un Düşman İşgalinden Kurtuluşu İlçemizde Düzenlenen Törenle Kutlandı.

07 Ekim 2009

İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunun 86. yıl dönümü ilçemizde düzenlenen törenle kutlandı. 30 Ekim 1918'de imzalanan Mondros Ateşkes Antlaşması'na dayanarak 13 Kasım 1918'de Haydarpaşa önlerine demirleyip İstanbul'a giren

Devamını Gör

Başkan Sürekli Halkın İçinde

05 Ekim 2009

Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ, ilçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını acı ve tatlı günlerinde ziyaret ederek yalnız bırakmıyor. Halka dayalı bir yönetim anlayışı içerisinde beş yüz bin kişilik bir aile olduklarını ve bu ailede sivil toplum kuruluşlarının önemli bir yere sahip olduğunu her fırsatta dile getiren Sayın KILIÇ

Devamını Gör

Belediye Başkanımızdan Gültepe Spor Kulübünü Ziyaret

01 Ekim 2009

Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ, Belediye Başkan Yardımcılarımız sayın Ömer KIR ve Kemal ÇAVUŞ ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren gültepe spor kulübünü kulüp lokalinde ziyaret etti.

Devamını Gör

Şehir Tiyatroları Kağıthane'de Perde Açıyor

30 Eylül 2009

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Kağıthane Sadabat Sahnesi 1 Ekim 2009 Perşembe günü Lüküs Hayat oyunu ile 2009 - 2010 tiyatro sezonuna start veriyor.

Devamını Gör

Hasbahçe İlk Öğretim Okulundan Başkana Plaket

25 Eylül 2009

Üç aylık yaz tatilinin ardından binlerce öğrencinin ders başı yapması ile 2009 – 2010 eğitim öğretim yılı başladı. Eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile ilçemiz hasbahçe ilk öğretim okulunda tören düzenlendi.

Devamını Gör

Siyasi Parti Başkanlıkları İle Bayramlaşma Programı

20 Eylül 2009

2004 yılından itibaren başlayan ve her bayram ayrı bir siyasi parti başkanlığında yapılan bayramlaşma programı bu yıl Belediyemiz Başkanlık makamında gerçekleştirildi. Ev sahipliğini Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ’ın yaptığı bayramlaşma programına

Devamını Gör

Gaziler Gününde Anlamlı Ziyaret

19 Eylül 2009

Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ, ilçemiz çağlayan mahallesinde oturan 1931 Doğumlu evli ve üç çocuk babası Kore Gazimiz Sayın Yaşar DURSUN’u evinde ziyaret etti. Ziyarete Kağıthane Kaymakamı Sayın Ahmet NARİNOĞLU, Askerlik Şubesi Başkanı Sayın Kaya GEDİKLİ ve İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa ŞAHİN’de katıldı.

Devamını Gör

Hasbahçe Ramazan Etkinlikleri Coşku İçerisinde Tamamlandı

19 Eylül 2009

Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Hasbahçe Ramazan Etkinlikleri büyük bir coşku ile tamamlandı. Yöresel Derneklerimizin ayrı bir renk kattığı Hasbahçe Ramazan Etkinlikleri 17 Eylül Perşembe akşamı Sinoplular

Devamını Gör

Hasbahçe'de Giresunlular Gecesi

18 Eylül 2009

Gecede kısa bir konuşma yapan Giresunlular Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Mustafa AKSOY ve Başkan Yardımcısı Sayın Ali AYDIN, böyle bir gecenin gerçekleştirilmesinde büyük katkısı bulunan Kağıthane Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ’a, sponsorlara yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkürlerini sundular. Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ ise yapmış olduğu kısa konuşmada, çok güzel bir ortam olduğunu, Ramazanın her gününde ayrı bir yöre derneğimiz ile ayrı bir bayram havası yaşadıklarını belirtti.

Devamını Gör

Belediye Personelimizle Bayramlaşma Programı

18 Eylül 2009

Belediyemiz Meclis salonunda ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen bayramlaşma programına, başta Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ olmak üzere Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Sayın Fatih MUTLU, Belediye Başkan Yardımcıları Sayın Hasan ÇAKIR, Mevlüt ÖZTEKİN, Kemal ÇAVUŞ, M. Oğuz TOKTEKİN, birim müdürlerimiz ve Belediye personelimiz katıldı.

Devamını Gör

Hasbahçe Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

16 Eylül 2009

Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ tüm hızıyla devam eden Ramazan etkinliklerinde Hasbahçe’de standı bulunan yöre derneklerimizi stantlarında ve düzenlemiş oldukları gecelerde yalnız bırakmıyor. 13 Eylül Pazar akşamı Ardahanlılar derneği gecesine katılan Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ,

Devamını Gör

2009 – 2010 Eğitim Öğretim Yılı Başladı

15 Eylül 2009

2009 - 2010 Eğitim öğretim yılı İlçemiz Mehmet Akif Ersoy mahallesi Cevdet Şamıkoğlu ilköğretim okulunda düzenlenen törenle başladı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Törene Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın M. Ata ÖZER, Vali Yardımcısı Feyzullah ÖZCAN, İlçe Kaymakamı Sayın Ahmet NARİNOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Sami İLHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Nail BÖLÜKBAŞI, İl Genel Meclis Üyesi Sayın Fatih MUTLU, hayırsever Nimet ŞAMIKOĞLU, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. 

Devamını Gör

Yenilenen Nikah Salonunda Tokatlılar Gecesi

14 Eylül 2009

Tamamı yenilenen ve kapasitesi yüzde elli artırılan belediyemiz nikah salonu Tokatlılar Derneğinin gecesine ev sahipliği yaptı. Geceye başta Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ olmak üzere, SP İlçe Başkanı sayın Zeynel KESKİN, Belediye Başkan Yardımcılarımız Sayın Hasan ÇAKIR, Mevlüt ÖZTEKİN, Dernek Başkanları ve çok sayıda tokatlı vatandaş katıldı.

Devamını Gör

Belediyemizden İlçemizdeki Engellilere İftar Yemeği

13 Eylül 2009

Belediyemiz tarafından ilçemizde ikamet eden engelliler ve ailelerine Hamidiye sosyal tesislerinde iftar yemeği verildi. ilçemizde ikamet eden çok sayıda engelli vatandaş ve ailelerinin katıldığı iftar yemeğine başta Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ olmak üzere, Belediye Başkanımızın eşi Sayın Fatma KILIÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Nail BÖLÜKBAŞI, Özürlüler Komisyon Başkanı Sayın Fehim TAŞKIN, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Sayın Turgut TERBİYELİ ve Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Mevlüt ÖZTEKİN katıldı.

Devamını Gör
1   2   3   4   5   6   7